O nas

Producent mebli drewnianych

Polski producent mebli drewnianych Riko. Wyposażamy kompleksowo całe obiekty mieszkalne i usługowe. Wykonujemy meble dla restauracji, hoteli, pensjonatów, sklepów oraz budynków mieszkalnych. Meble będą dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Oferujemy szerokie możliwości w zakresie wyboru kolorów, tkanin, wzornictwa i detali. Naszym zadaniem jest wdrożenie odpowiedniej technologii produkcji. Finalny produkt zawsze musi być zgodny z wymaganiami inwestora.

Jeśli masz własny pomysł? Przedstaw nam go! My zajmiemy się całą resztą. Możesz skorzystać z naszego doświadczenia i wiedzy i zlecić przygotowanie projektu. Produkujemy meble na podstawie projektów opracowanych przez naszą firmę lub dostarczonych przez inwestora. Jako producent mebli zwracamy szczególną uwagę na funkcjonalność i przeznaczenie mebli. Przedsiębiorstwo Riko to zespół składający się z wykwalifikowanych i kreatywnych ludzi. Każdego roku sukcesywnie zwiększamy zatrudnienie o specjalistów z różnych dziedzin w zakresie produkcji mebli. W naszym zespole nie brakuje specjalistów do obsługi maszyn, projektantów, inżynierów oraz rzemieślników.

Usługi świadczymy na rynku krajowym i europejskim od blisko trzydziestu lat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.